טיולים מיוחדים

להיות חלק מחגיגות ואירועים שלא תמיד מכירים
במדבר, בגליל ובערים

זמנים חגים ומועדים

סיורי רמדאן

טייבה –  סיור בחלק הוותיק של העיר, סיפורי בתים, דיוואנים והמשפחות השונות, היכרות עם הכוחות השונים בעיר; תצפית מגג המצודה העתיקה, סעודת איפטאר (שבירת הצום) אצל משפחת חאג' יחיא. מפגש עם סברין מטייבה ואיילה מכפר סבא שיספרו על הרמדאן ועל הקשר בין שתי הערים ולקינוח שוק רמדאן צבעוני.

לשאלות והרשמה

חגי האורות

אור בירושלים העתיקה – הליכה על חומות העיר, ביקור ברובע הנוצרי לראות קישוטי חג מולד ואווירת כריסמס; טיול גגות מהם רואים את ירושלים מזוויות חדשות ומפתיעות, תצפית להר הבית, מערת צדקיהו, חנוכיות וסופגניות ברובע היהודי.

לשאלות והרשמה

נרות במדבר – טיול ג'יפים למנזר מרסבא במדבר יהודה. הנזירים והבדואים בסביבה מציינים את חגו של מרסבא בהדלקת נרות על הרכסים מסביב למנזר. נוסעים למנזר בדרכי עפר, עוצרים בדרך לתה, עושים סיבוב רגלי קטן ליד המנזר ועם חשיכה יושבים לצפות בנרות שיאירו את המדבר. מסיימים במרק חם.

לשאלות והרשמה

כריסמס בגליל – פתאם, החל משעות הבוקר המאוחרות, צצים ברחובות מעיליא תושבי הכפר כשהם לבושים אדום. הם מזרזים צעדיהם כדי להיות חלק מצעדת סנטה קלאוס. הסמטאות הציוריות גם כך, הופכות להיות קסומות יותר כשהתהלוכה צועדת ובראשה תזמורת שאחריה עוצרות מדי פעם רקדניות הכפר לתת שואו כריסמסי. וכולם סנטה קלאוס, גדולים כקטנים. סיור כריסמס בין כפרי הגליל הנוצריים עם עצי האשוח הענקיים, הכנסיות החגיגיות והרחובות המקושטים.

לשאלות והרשמה

צילומים: איל יזכירוביץ'

זה המקום לפנות אלינו בשאלות / להירשם

בניה ועיצוב אתר: אפרת בלוססקי | 2020 | ebeloo@gmail.com

דילוג לתוכן