טיולי רגל בטבע

בטיולים שלנו מטיילים בכל הארץ בקצב הליכה נוח, מרחיבים ידע בהסברים וסיפורים טבולים בהומור (ובלי חפירות), מתאימים את המסלול למזג אוויר והרוח, נותנים יד מושכת/דוחפת/שומרת למי שמתקשה לרגע, מתפנקים בפתיחת שולחן, תרגילי חימום לפני ואחרי וצחוקים לרוב.

ניתן להזמין טיולי הליכה בטבע עם הדרכה בעברית / אנגלית.

מיטיבי לכת

♀♂ קבוצות מעורבת (נשים וגברים)

1. קבוצת חסמבה

אחד הקטעים הכיפיים הם החברויות שנוצרות באמצע החיים. אנחנו מטיילים יחד כבר שבע שנים, ולא שאין אנשים שמתחלפים, אבל איכשהו האווירה נשארת תמיד אותה אווירה נעימה ומקבלת, תומכת וצוחקת. זה כבר מזמן עבר את שלב  ה"אנחנו רק מטיילים יחד". כבר יצא לנו לחוות יחד מסיבת פורים מוטרפת, מפגש שבועות על חוף הים עם גבינות ויין, ערבי קריוקי וריקודים בטיולים ולא תאמינו, יצא לנו גם שידוכים מופלאים, ככה, מתוך הקבוצה.

נפגשים פעם בחודשיים.

2. שישי בדרכים

פעם בחודש בימי שישי יוצאים לטייל. מה זה לטייל? ללכת ברגל בשבילי הארץ, ברור. לשמוע סיפורים והסברים עם הרבה הומור ובלי חפירות, גם ברור. אבל אנחנו מתחילים ומסיימים בתרגילי חימום (בכובעי השני אני מורה ליוגה ) ואחרי תרגילי החימום פותחים שולחן עם טובין; אנחנו גם שומרים על קבוצות קטנות שיהיה נעים יותר לטייל ביחד ודואגים לתת יד דוחפות/ שומרת/ מושכת למי שצריך עם צחוקים על הדרך; יוצאים בכל מזג אוויר (טוב, כמעט)  – מקסימום מפתיעים בספונטניות במסלול חלופי מתאים; ומעדיפים לנסוע בהסעה מסודרת. זה טיול.

♂ הולכות ונהנות בשביל - טיולי נשים

נשים. ורק נשים ביחד. הרי רק לומר את זה, כבר עולה תחושה של אחווה. יוצאות יחד לטיול שהוא לא רק הליכה בטבע, להיות בחוץ, לשמוע סיפורים. הטיול נותן לנו הזדמנות להיות אנחנו האמיתיות, בלי צורך להרשים אף אחד. לקשקש כמה שבא לנו, לצחוק בטירוף, לאכול עוגות ביתיות מצוינות.
ובלי לשים לב, טוב, לפעמים עם תשומת לב, אנחנו מצליחות להתגבר על פחדים שלנו ועל מגבלות ששמנו על עצמינו פעם, מי זוכרת כבר מתי ולמה.
וככה גם נוצרות חברויות חדשות של אמצע החיים. מוש.

נפגשות פעם בחודש, וכשאנחנו בלי בנים, הכל מותר ואפשרי. 8-15 ק"מ בקצב שלנו, עם הפסקות תה קפה ועוגות.

טיולי נשים יוצאים פעם בחודש בימים ראשון, רביעי ושישי

קלילים

טיולים קלילים עם שילה דביר בדרכים

עד 5 ק"מ

זה התחיל משלומית, שטיילה איתי כבר לפני שנים. היא היתה מגיעה לטיולים נמרצת וחיובית עם חיוך רחב, ובעברית הנפלאה שלה, שכמותה כמעט כבר לא שומעים, הייתה מספרת חוויות מילדותה כאן, ובגרותה שם. את הארץ היא מכירה היטב. ואז היא חדלה להגיע. כך פתאם. מה קרה שלומית, שאלתיה לאחר זמן מה. הגוף בוגד בי, היא אמרה. לא יכולה ללכת 15 ק"מ.

אז אמרתי, יאללה, בואי נארגן לנו קבוצה שרוצה ללכת ולטייל, אבל בקלילות. שמחכה לצאת לטבע, אבל בקטנה. וזה מה שאנחנו עושים.

פעם בחמש-שש שבתות יוצאים לטיול קליל, עד 5 ק"מ. כזה שמתאים לכולם.

לשאלות והרשמה

טיולים קלילים עם שילה דביר בדרכים

סבתות סבאים ונכדים

סיירת הצעירים

תארו לעצמיכם יום שלם שבו אתם, הסבתא והסבא, מבלים עם הנכדים בחוץ, בטבע. אין מסכים, אין משחקי מחשב. יש עליות לטפס ביחד, מעיינות לרחוץ ביחד, מערות לגלות ביחד. לצאת במגפיים ולטייל בשלוליות ביחד, למצוא עצמות בשטח ולבנות מהן חיה ביחד, לחבק עצים ביחד. אתם והנכדים. בלי ההורים.

ואז כשהמורה שואלת את הנכדים, מה הבילוי שהם הכי אוהבים לעשות עם סבתא וסבא, הם עונים, לטייל יחד…

לשאלות והרשמה

התאריכים של הטיולים הקרובים מופיעים בעמוד הראשי

זה המקום לפנות אלינו בשאלות / להירשם

בניה ועיצוב אתר: אפרת בלוססקי | 2020 | ebeloo@gmail.com

דילוג לתוכן