אודות

שילה דביר, מורת דרך ומורה ליוגה. בתו של מורה הדרך המוביל שתרם כל כך הרבה להפצת הטיולים ואהבת הארץ- אורי דביר.

ניסים מעוז “האמרגן”, מנהל ושותף לצוות, מתאם קשרי לקוחות והצעות מחיר, אחראי על הלוגיסטיקה ופינוק המטיילים. יחד אנו מפתחים חוויות חדשות.

יש לנו קבוצות קבועות שמטיילות איתנו, סיורים אורבניים מזווית הראייה שלנו, טיולים משולבים עם חתירה בקיאקים בים המלח (!), קבוצות גימלאים לסיורי אתרים, ואנו לוקחים איתנו סקרנים לחגיגות ואירועים דתיים ממגוון התרבויות בארץ.

עוד קצת עלי, שילה

“אני גרה בתל אביב, עם בנזוגי עפר, שחותר בקיאקים כבר למעלה מעשרים שנה ומכיר כל זווית בקיאק ובים, עם בני האהוב אריאן ועם כלב וחתול.
ולמרות הכלב והחתול, אני לא ממש תל-אביבית. נולדתי בעיר וגדלתי בה אבל כשאנשים פוגשים אותי הם בטוחים שאני מאיזה קיבוץ או מושב. יענו, עירונית, לא רשום לי על המצח.

אולי כי אני אוהבת את החוץ והטבע?
אולי כי אני לא מחזרת אחרי האופנה האחרונה?
אולי כי אני נותנת לקמטי הגיל לקשט/לסמן/לחרוץ/ את פניי ולא שותלת בהם חומרים מיישרים?

אולי זה משהו שמקיף אותי. פשטות, א-צרכנות, וכי אני פורחת וזוהרת כשאני בחוץ, מטיילת. מוקסמת מחוכמת הטבע ומהשינויים שחלים בו בהתלהבות של ילדה. סקרנית לגלות דברים חדשים ואנשים מעניינים, וכל הזמן ממשיכה ללמוד.

sheilaontree

לאחרונה, אחרי שנים של הפסקה, חזרתי לאהבתי הוותיקה הגדולה – יוגה, שליוותה אותי במשך עשרים שנה, גם בשיטוטיי בעולם ובמגוריי בארצות ניכר. היוגה היפה שמלמדת אותנו להקשיב לעצמנו, לגוף ולנשימה. שדואגת לשמור על בריאותנו ולעצב בעדינות את גופנו. אין עליה. ואת האהבה הזו שלי אני משתפת בשיעורי יוגה בזום.

OriandSheilaDevir

כמה מילים על הוריי. בטוח שיש להם חלק גדול באהבה שלי לארץ.

אבא שלי, אוֹרי דביר

מורה הדרך המוביל שדאג כל חייו להנגיש לכולם את הארץ על נופיה. מי שגילה לכולם במשך שנים את המקומות היפים לטייל בהם בתוכנית הרדיו שלו “‘לאן נטייל השבוע“; שהוביל צוותי צילום של הטלוויזיה למקומות שהצלמים ואנשי הסאונד לא חשבו שהם יכולים בכלל להגיע אליהם, ויחד איתם יצר את פינת הטלוויזיה שלו “נקודת חן“, שסחפה משפחות לצאת ולגלות את הארץ.

האיש שהיה הראשון בישראל להוציא ספרי טיול אלבומיים עם צילומים מאירי עיניים; שלימד מאות מורי דרך את מה שהוא למד בעצמו בשטח; שדאג להנגיש את מסלולי הטיול במבצע האדיר שלו – סימוני שבילים – האיש שחתום על שביל ישראל שהפך לחלק מהתרבות של כולנו.

האבא הזה סחף יחד איתו גם אותנו, ארבעת ילדיו, באהבה שלו לארץ. כך גם אמא שלי, חוה, שראתה שירה בכל שדה חיטה, ציור בכל ענן בשמים, רכות בכל עלה ירוק, שמחה בכל צורה וצבע בטבע, שראתה את הטוב שבכל אדם, וידעה בחוכמתה הרבה להבין את נפשו של אדם ולקבל את האחר.

עוד על ניסים

נהנה ליזום, מפיק בשמחה, אמרגן בנשמתי ואוהב… לפנק.

מאז שאני מכיר את עצמי אני מטייל בארץ ובעולם. 79 ארצות גיליתי מקירגיסטאן ועד פארגוואי. להנאתי אני מוביל כבר שנים קבוצת רכיבת אופני שטח, בדביקות אנחנו יוצאים פעמיים בשבוע לרכוב. אני גם מלווה לקויי ראיה בטיולי רגל בארץ ובטרקים אתגריים בחו”ל. פשוט אוהב אדם וממשיך להיות סקרן לגלות עוד מקומות חדשים ונקודות מעניינות.

אחד התענוגות הגדולים שלי זה לדאוג שאנשים יהנו מרמת שירות גבוהה כמו לפתוח פריסות בשטח, להפתיע בצ’ופרים באמצע הדרך ו.. לפנק, כבר אמרתי? לפני 40 שנים, הצטרפתי לעסק משפחתי קטן ובמהלך השנים,  הפכתי אותו לעסק גדול ומצליח “חברת מעוז-כל פתרונות התחזוקה לבית, לבניין ולגן”.

שילה דביר וניסים מעוז
ניסים מעוז טיול גרפיטי עם שילה דביר

חברנו יחד כדי ליצור חוויות שהן לא רק טיול אלא מפגש חברתי (ולא רק רשתות חברתיות 😉)

צחוקים (ללא סדנאות צחוק 😂),

התגברות על קשיים (בלי פסיכולוגים),

נתינה גדולה בשילוב אהבה והכרת הטבע והאדם באשר הוא,

קירוב לבבות ופתיחת צוהרים לשפע העולמות והתרבויות בארץ.

בניה ועיצוב אתר: אפרת בלוססקי | 2020 | ebeloo@gmail.com

דילוג לתוכן